O nás

top

„Žádný zápas nesmíte vzdát.“

Jaromír Jágr je sportovní ikonou světového charakteru, kterou je potřeba málokomu představovat. Pokud ale opravdu nevíte o Jaromírovi nic, zde je krátké shrnutí jeho aktivní kariéry jako profesionálního hráče ledního hokeje. S českou reprezentací vyhrál olympijský hokejový turnaj, dvakrát se stal mistrem světa. V ruské KHL získal Kontinentální pohár, v NHL zase dvakrát Stanleyův pohár a historicky je v počtu kanadských bodů nejlepší soutěže na světě na těch nejvyšších příčkách. Byl uveden do Síně slávy českého hokeje, aktuálně stále aktivně působí v domovském Kladně jako hráč i majitel klubu.

zapas

„Tělo sportovce je jako špičkový motor. Stejně výkonný, ale i citlivý. Proto se musíte denně starat o všechny jeho součásti a systémy.“

Značka JJ68 vznikla přímo z potřeb samotného Jaromíra. Jako ikona úspěšného profesionálního sportovce, který i v pokročilém věku aktivně hraje hokej na nejvyšší úrovni je právě jeho osoba světovým symbolem sportovního lifestylu, aktivního tréninku a psychické pohody. Produkty JJ68 jsou rozděleny do třech kategorií a určeny nejen profesionálním sportovcům, ale také pro rekreační účely sportovců na všech úrovních.

motor

„Nechtít to nejlepší není hřích, jen chyba. JJ68 je tu proto, abyste už nechybovali!“

Jméno Jaromír Jágr je všeobecně spojováno s oblastí vrcholového sportu. Mantinely Jaromírova světa jsou však mnohem širší než hokejové kluziště. Právě proto došlo k založení značky JJ68, která se zaměřuje především na vývoj potravinových doplňků, které byly vytvořeny na základě jeho každodenních potřeb. Sám Jaromír je aktivně využívá a pomáhají mu stále aktivní kariéře profesionálního sportovce.

nenihrich
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz